80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

51. Joanna Półkośnik | Potęga muzyki lasu, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiPotęga muzyki lasu, 2019
51
Potęga muzyki lasu, 2019

Joanna Półkośnik

Potęga muzyki lasu, 2019

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. śr.: J.P.|'19 oraz opisany na odwrocie: Joanna Półkośnik 2019 "Potęga muzyki lasu"

Cena wylicytowana
1 000 zł