43 Aukcja Młodej Sztuki / 29 listopada 2014

19. Joanna Półkośnik | Niedoskonały, 2013

Strona głównaAukcje archiwalne43 Aukcja Młodej SztukiNiedoskonały, 2013
Niedoskonały, 2013

Joanna Półkośnik

Niedoskonały, 2013

akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. na odwrocie: "Niedoskonały" Joanna Półkośnik 2013

Cena wylicytowana
550 zł