62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

78. Joanna Półkośnik | Letnie dni, 2016

HomeAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiLetnie dni, 2016
78
Letnie dni, 2016

Joanna Półkośnik

Letnie dni, 2016

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. l.d.: J.P.|16 oraz na odwrocie: J.Półkośnik 2016

Cena wylicytowana
1 000 zł