78 Aukcja Młodej Sztuki / 25 września 2019

50. Joanna Półkośnik | Błękity, 2019

HomeAukcje archiwalne78 Aukcja Młodej SztukiBłękity, 2019
50
Błękity, 2019

Joanna Półkośnik

Błękity, 2019

akryl, płótno, 90 × 80 cm, sygn. śr: J.P.|’19 oraz na odwrocie: J. Półkośnik 2019 „Błękity” 80 × 90 cm Akryl na płótnie