79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

75. Joanna Półkośnik | Balet, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiBalet, 2019
75
Balet, 2019

Joanna Półkośnik

Balet, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.b.: J.P. '19 oraz na odwrocie: Joanna Półkośnik "Balet" 2019 80x80cm Akryl na płótnie