3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

47. Joanna Pałys | Element Modernistyczny - Kadr 19, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuElement Modernistyczny - Kadr 19, 2015
47
Element Modernistyczny - Kadr 19, 2015

Joanna Pałys

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. i opisany na odwrocie: JOANNA PAŁYS 2015 ELEMENT MODERNISTYCZNY. KADR 19.

Cena wylicytowana
4 200 zł