47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

52. Joanna Nalepa | Przejście, 2015

Aukcja dziAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiPrzejście, 2015
52
Przejście, 2015

Joanna Nalepa

Przejście, 2015

akryl, płótno, 100 x 56 cm, sygn. p. d.: Nal 15