Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

13. Joanna Misztal | Zimowy amarylis, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejZimowy amarylis, 2021
zimowy-amarylis-2021-joanna-misztal

Joanna Misztal

Zimowy amarylis, 2021

olej, akryl, 80 x 60 cm, sygn p.d.: Joanna Misztal

Cena wylicytowana
3 200 zł