Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

26. Joanna Misztal | Sikoreczka, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejSikoreczka, 2020
26
Joanna Misztal | Sikoreczka, 2020

Joanna Misztal

Sikoreczka, 2020

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm, sygn. i dat. p.d.: J. MISZTAL 2020

Cena wylicytowana
1 000 zł