57 Aukcja Młodej Sztuki / 12 lutego 2016

48. Joanna Misztal | Myśli turkusowe, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne57 Aukcja Młodej SztukiMyśli turkusowe, 2016
48
Myśli turkusowe, 2016

Joanna Misztal

Myśli turkusowe, 2016

olej, akryl, pasta, 80 x 50 cm, sygn. l.d.: J. Misztal 2016

Cena wylicytowana
900 zł