62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

18. Joanna Misztal | Lawendowa nostalgia, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiLawendowa nostalgia, 2016
Lawendowa nostalgia, 2016

Joanna Misztal (ur. 1967)

Lawendowa nostalgia, 2016

olej, akryl, 80 x 80 cm, sygn. p. d.: J. Misztal 2016

Joanna Misztal
Absolwenta wrocławskiej ASP na wydziale ceramiki i szkła. Malarstwo studiowała w pracowni prof. K. Jarodzkiego. W jej każdej pracy widać umiłowanie do materii przestrzennej (ceramiki). Bardzo wyraźna i zróżnicowana faktura oraz często używane różne odcienie złota nadają specyficzny i niepowtarzalny wygląd malowanym obrazom. Jej prace znajdują się w kolekcjach różnego rodzaju instytucji, a także osób prywatnych w kraju jak i za granicą
Cena wylicytowana
4 000 zł