71 Aukcja Młodej Sztuki / 18 kwietnia 2018

76. Joanna Misztal | Koliber, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne71 Aukcja Młodej SztukiKoliber, 2018
76
Koliber, 2018

Joanna Misztal

Koliber, 2018

olej, akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
1 900 zł