41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

19. Joanna Misztal | Ewa II, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiEwa II, 2014
Ewa II, 2014

Joanna Misztal

Ewa II, 2014

olej, akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygnowany na l.d: J.MISZTAL 2014

Cena wylicytowana
600 zł