63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

24. Joanna Misztal | Czas rozpalić piec, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiCzas rozpalić piec, 2016
Czas rozpalić piec, 2016

Joanna Misztal

Czas rozpalić piec, 2016

technika mieszana, olej, akryl, szlagmetal, 80 x 80 cm, sygn. p. ś.: J. Misztal 2016

Cena wylicytowana
3 800 zł