Varia 38 / 21 października 2020

129. Jerzy Wróblewski | Rajski ogród, 1981 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 38Rajski ogród, 1981 r.
129
rajski-ogrod-1981-r-jerzy-wroblewski

Jerzy Wróblewski (ur. 1933 r.)

Rajski ogród, 1981 r.

olej, płótno, 24 x 33 cm, sygn. i dat. p.d.: J.WRÓBLEWSKI / 1981

Cena wylicytowana
1 500 zł