Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

21. Jerzy Winiarz | Akt, 1925

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuceAkt, 1925
akt-1925-jerzy-winiarz

Jerzy Winiarz (1894 Warszawa – 1928 Jastarnia)

Akt, 1925

olej, płótno, 80 × 99,5 cm sygn. i dat. p. d.: J. Winiarz/Paris 1925