Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

118. Jerzy Tchórzewski | Mocne światła, 1982 r.

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMocne światła, 1982 r.
118
Mocne światła, 1982 r.

Jerzy Tchórzewski (1928-1999)

Mocne światła, 1982 r.

akryl, olej, płótno, 41 × 27,5 cm
sygn. i dat. p. d.: J. Tchórzewski 82
na odwrocie autorski opis: J.Tchórzewski 82/?MOCNE ŚWIATŁA?/akryl-olej