Varia 37 / 26 września 2020

59. Jerzy Skrebec | Postać

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Postać
59
jerzy-skrebec-postac

Jerzy Skrebec (1926 Łódź-1995 Gdańsk)

Postać

olej, płótno, 38 x 26,5 cm
sygn. p. d.: J. Skrebec

Cena wylicytowana
900 zł