Varia 32 / 16 października 2019

44. Jerzy Potrzebowski | Po polowaniu na dzika

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Po polowaniu na dzika
44
Po polowaniu na dzika

Jerzy Potrzebowski (1921 Sandomierz – 1974 Kraków)

Po polowaniu na dzika

olej, płótno, 46 x 60 cm, sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski

Cena wylicytowana
4 600 zł