109. Jerzy Potrzebowski | Konie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Konie
109
konie-jerzy-potrzebowski

Jerzy Potrzebowski (1921 Sandomierz – 1974 Kraków)

Konie

olej, płótno, 65 x 81 cm, sygn. p.d.: JPotrzebowski