Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

62. Jerzy Potrzebowski | Dziewczyna z arlekinem i kotkiem, 1970 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Dziewczyna z arlekinem i kotkiem, 1970 r.
62
Dziewczyna z arlekinem i kotkiem, 1970 r.

Jerzy Potrzebowski (1921 Sandomierz – 1974 Kraków)

olej, płótno, 105 x 75 cm, sygn. i dat. p.d.: Jerzy Potrzebowski / 1970