Varia 27 / 19 grudnia 2018

84. Jerzy Pogorzelski | Jesień nad rzeką

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 27Jesień nad rzeką
84
Jesień nad rzeką

Jerzy Pogorzelski (1926 Grodno – 2003 Czestochowa)

Jesień nad rzeką

olej, płyta, 60 x 98 cm, sygn. p.d.: Pogorzelski

Cena wylicytowana
4 400 zł