Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

20. Jerzy Nowosielski | Przemienienie, ok. 1955 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Przemienienie, ok. 1955 r.
Przemienienie, ok. 1955 r.

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 tamże)

Przemienienie, ok. 1955 r.

olej, płótno naklejone na deskę, 59 x 46 cm, na odwrocie opisany ołówkiem: Przemienienie / 1960

-kolekcja prywatna, Polska
-kolekcja Krystyny Zwolińskiej, bezpośredni dar od artysty

-Muzeum Ikon w Warszawie 15.01.2019

Jerzy Nowosielski
Cena wylicytowana
76 000 zł