Aukcja Sztuki Współczesnej / 24 października 2020

3. Jerzy Nowosielski | Pejzaż z rzeką, 1952

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejPejzaż z rzeką, 1952
Jerzy Nowosielski | Pejzaż z rzeką, 1952

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 tamże)

Pejzaż z rzeką, 1952

olej, deska, 42,5 x 52 cm, sygnowany na odwrociu: J. NOWOSIELSKI

do obrazu dołączony jest certyfikat z Fundacji Nowosielskich
LITERATURA:
Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki, Kraków 2003, s. 94 (il.), spis prac s. 711, poz. 167
Jerzy Nowosielski, wystawa indywidualna, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki, Warszawa 2003

Jerzy Nowosielski
Cena wylicytowana
54 000 zł *