Aukcja Sztuki Współczesnej / 24 października 2020

2. Jerzy Nowosielski | Okręt, 1949

HomeAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejOkręt, 1949
Jerzy Nowosielski | Okręt, 1949

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 tamże)

Okręt, 1949

gwasz, papier, płótno, 48 x 60 cm sygnowany na odwrociu: JERZY NOWOSIELSKI 1950 r. SYGNUJĘ NA DUBLAŻU 21. VIII. 1989.

do obrazu dołączony jest certyfikat z Fundacji Nowosielskich
LITERATURA:
Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki, Kraków 2003, s. 72 (il.), spis prac s. 708, poz. 97
Jerzy Nowosielski, wystawa indywidualna, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki, Warszawa 2003

Jerzy Nowosielski
Cena wylicytowana
56 000 zł