Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

130. Jerzy Nowosielski | Martwa natura, 1947 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiMartwa natura, 1947 r.
130
Martwa natura, 1947 r. - 1Martwa natura, 1947 r. - 2

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 tamże)

Martwa natura, 1947 r.

olej, płótno, 37,5 × 69,5 cm
sygn. na odwrocie: J. NOWOSIELSKI, na odwrocie szkic malarski olejem (abstrakcja)

Wystawiany i reprodukowany:
Jerzy Nowosielski. Państwowa Galeria Sztuki Zachęta, Warszawa 2003, il. 71, s. 45

Jerzy Nowosielski