Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

84. Jerzy Nowosielski | Akt przed oknem, 1986 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Akt przed oknem, 1986 r.
84
Akt przed oknem, 1986 r. - 1Akt przed oknem, 1986 r. - 2

Jerzy Nowosielski (1923 Kraków - 2011 tamże)

Akt przed oknem, 1986 r.

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski / 1986, na płótnie naklejka wystawowa z P.P. SZTUKA POLSKA Galeria Sztuki na ul. Floriańskiej w Krakowie z 1986 r
-kolekcja prywatna, Polska
Opinie:
-atest p.Andrzeja Starmacha z 2008 r.

Jerzy Nowosielski