Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

96. Jerzy Mierzejewski | Pejzaż z drzewem, 2003 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Pejzaż z drzewem, 2003 r.
96
Pejzaż z drzewem, 2003 r.

Jerzy Mierzejewski (1917 Kraków - 2012 Warszawa)

Pejzaż z drzewem, 2003 r.

olej, płótno, 120 x 150 cm, na odwrocie nalepka z Muzeum Narodowego w Warszawie oraz naklejka autorska: Jerzy Mierzejewski / Pejzaż z drzewem / olej / 120 x 150 / 2003 / nr.570