17. Jerzy M. Rupniewski | Pejzaż

aAukcje archiwalneVaria 33Pejzaż
Pejzaż - 1Pejzaż - 2

Jerzy M. Rupniewski (1886-1950)

Pejzaż

akwarela, papier, 27 x 49,8 cm, sygn. p.d.: IRUPNIEWSKI

Dworek w Goscieradzu Leona Wyczółkowskiego.