61 Aukcja Młodej Sztuki / 17 września 2016

11. Jerzy Kowal | Czemu kwiaty zwiędły dziś, 2014

aAukcje archiwalne61 Aukcja Młodej SztukiCzemu kwiaty zwiędły dziś, 2014
Czemu kwiaty zwiędły dziś, 2014

Jerzy Kowal (ur. 1956)

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p. g.: KOWAL oraz na odwrocie

Jerzy Kowal ur. 2 kwietnia 1956, absolwent ASP - ukończył studia w kursie grafiki u Profesora Mieczysława Wejmana, Profesora Witolda Skulicza i Profesora Jana Świderskiego. Jego osiągnięcia to okładka roku w 1991 (The Bulletin Newsweek) i wystawy w kraju i za granicą.