Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

6. Jerzy Kossak | Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy
Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

olej, płótno, 130 x 170 cm, sygn. l.d. Jerzy Kossak 1933