Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2016

16. Jerzy Kossak | Wesele góralskie, 1930 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiWesele góralskie, 1930 r.
Wesele góralskie, 1930 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Wesele góralskie, 1930 r.

olej, tektura, 70 × 100 cm
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak /1930

Cena wylicytowana
30 000 zł