Aukcja Dzieł Sztuki / 16 sierpnia 2014

13. Jerzy Kossak | Ułani zimą, 1936 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiUłani zimą, 1936 r.
Ułani zimą, 1936 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Ułani zimą, 1936 r.

olej, sklejka, 30,5 × 40 cm
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak/1936

Cena wylicytowana
9 000 zł