Varia 24 / 30 czerwca 2018

8. Jerzy Kossak | Ułani zimą

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Ułani zimą
Ułani zimą

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Ułani zimą

olej, płótno, 49 × 69 cm
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak 1941
na odwrocie oraz na krośnie okrągła pieczęć z herbem z napisem w otoku: Jerzy Kossak, Kraków, Plac Kossaka 4 oraz Stwierdzam autentycz/ność tego obrazu/ Jerzy Kossak (słabo widoczne)

Cena wylicytowana
14 000 zł