olej, tektura, 34 × 49 cm w świetle oprawy
sygn. l. d. „Jerzy Kossak”
na odwrocie stempel potwierdzający autentyczność: „Stwierdzam autentycz/ ność tego obrazu/Jerzy Kossak” oraz okrągła pieczątka z herbem Kos i napisem w otoku: „JERZY KOSSAK. Kraków. Pl. Kossaka 4”