Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

11. Jerzy Kossak | Ułan z koniem, 1937 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiUłan z koniem, 1937 r.
Ułan z koniem, 1937 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Ułan z koniem, 1937 r.

olej, tektura, 39 × 29 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. u dołu: Jerzy Kossak/1937
na odwrocie okrągły stempel autorski z napisem wokół JERZY KOSSAK Kraków
pl. Kossaka 4, z nr pośrodku: Nr. 365; oraz odręczny napis: Stwierdzam autentycz/ ność tego obrazu/Jerzy Kossak.

Cena wylicytowana
8 000 zł