Aukcja Varia ® (58) / 15 czerwca 2024

12. Jerzy Kossak | Ułan pytający o drogę

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Varia ® (58)Ułan pytający o drogę
Jerzy Kossak | Ułan pytający o drogę

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Ułan pytający o drogę

olej, sklejka, 29,5 × 48 cm
sygn. p. d.: „Jerzy Kossak”

Jerzy Kossak

Cena wylicytowana
15 000 zł