Varia® 42 / 3 lipca 2021

2. Jerzy Kossak | Spotkanie, 1941 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 42Spotkanie, 1941 r.
Jerzy Kossak | Spotkanie, 1941 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Spotkanie, 1941 r.

olej, tektura, 35 × 50 cm
sygn. i dat. l. d.: „Jerzy Kossak 1941”

na odwrocie stempel potwierdzający autentyczność: „Stwierdzam autentycz/ ność tego obrazu/Jerzy Kossak” oraz okrągła pieczątka z herbem Kos i napisem w otoku: „JERZY KOSSAK. Kraków. Pl. Kossaka 4”

Cena wylicytowana
24 000 zł