Aukcja Dzieł Sztuki / 2 maja 2015

5. Jerzy Kossak | Powrót spod Moskwy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPowrót spod Moskwy
Powrót spod Moskwy

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Powrót spod Moskwy

olej, płyta, 33,5 × 30 cm
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/ 1923 (?)

Cena wylicytowana
11 000 zł