Aukcja Militariów / 13 kwietnia 2019

17. Jerzy Kossak | Popas, 1944 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja MilitariówPopas, 1944 r.
Popas, 1944 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Popas, 1944 r.

olej, tektura, 34,5 x 50 cm
sygn. i dat. l. d: Jerzy Kossak/1944

Cena wylicytowana
13 000 zł