Varia® 47 / 25 czerwca 2022

15. Jerzy Kossak | Pod okienkiem, 1945 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 47Pod okienkiem, 1945 r.
Jerzy Kossak | Pod okienkiem, 1945 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Pod okienkiem, 1945 r.

olej, tektura, 49,7 × 70,2 cm
sygn. i dat. p. d.: „Jerzy Kossak / 1945.”

Cena wylicytowana
27 000 zł *Sprzedaż warunkowa