olej, deska, 46,5 × 38 cm
sygn. l. d.: „Jerzy Kossak”
na odwrocie czerwona nalepka składu papieru i przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie z odręcznym napisem: „No 8 K2.30” oraz opis z 1960 roku w języku niemieckim dotyczący pracy
Unikatowa wczesna praca Jerzego Kossaka.