Aukcja Dzieł Sztuki / 9 maja 2020

41. Jerzy Kossak | Orszak weselny, 1936 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiOrszak weselny, 1936 r.
41
Orszak weselny, 1936 r. - 1Orszak weselny, 1936 r. - 2

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Orszak weselny, 1936 r.

olej, tektura, 70 × 99 cm
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Kossak/1936

Cena wylicytowana
26 000 zł