Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

49. Jerzy Kossak | Odwrót spod Moskwy, 1937 r.

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiOdwrót spod Moskwy, 1937 r.
49
Odwrót spod Moskwy, 1937 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Odwrót spod Moskwy, 1937 r.

olej, płyta, 51 × 81 cm
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/1937

Cena wylicytowana
42 000 zł