Aukcja Militariów / 2 kwietnia 2016

31. Jerzy Kossak | Odwrót Napoleona spod Moskwy

HomeAukcje archiwalneAukcja MilitariówOdwrót Napoleona spod Moskwy
31
Odwrót Napoleona spod Moskwy

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Odwrót Napoleona spod Moskwy

olej, płótno, 96 x 145 cm; sygn. l. d.: Jerzy Kossak

Cena wylicytowana
75 000 zł