Aukcja Grudniowa / 13 grudnia 2023

20. Jerzy Kossak | Głowa konia-Kasztanka, lata 40 XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja GrudniowaGłowa konia-Kasztanka, lata 40 XX w.
glowa-konia-kasztanka-lata-40-xx-w-jerzy-kossak-969084glowa-konia-kasztanka-lata-40-xx-w-jerzy-kossak-994882

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Głowa konia-Kasztanka, lata 40 XX w.

olej, tektura, 35 x 35 cm, sygn. p.d.: Jerzy Kossak

Jerzy Kossak

Cena wylicytowana
10 000 zł