Aukcja Dzieł Sztuki / 8 października 2016

4. Jerzy Kossak | Bitwa pod piramidami

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiBitwa pod piramidami
Bitwa pod piramidami

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Bitwa pod piramidami

olej, płótno, 96 x 146 cm, sygn.p.d.: Jerzy Kossak 1922