127. Jerzy Kołacz | Autoportret z wieżą w tle

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Autoportret z wieżą w tle
127
autoportret-z-wieza-w-tle-jerzy-kolacz

Jerzy Kołacz (1938-2009)

Autoportret z wieżą w tle

olej, płótno, 81 x 92 cm, sygn. p.d.: JKołacz