akryl, płótno, 160 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu na blejtramie: Jerzy Kałucki 2012, opisany na płótnie: PRZEBIEGI XIX
Wystawiany: Jerzy Kałucki. Przebiegi, Galeria Starmach, Kraków, 5.03-30.04.2013
Lit.: Jerzy Kałucki. Przebiegi, katalog wystawy, Galeria Starmach, Kraków 2013
Pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska