Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

37. Jerzy Ascher | Pejzaż z domem

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Pejzaż z domem
37
Pejzaż z domem - 1Pejzaż z domem - 2

Jerzy Ascher (1884 Warszawa - 1943 deportowany)

Pejzaż z domem

olej, płótno, 60,5 x 75 cm, sygn. l.d.: Ascher
- kolekcja Jose Moskovitza, Buenos Aires
-kolekcja prywatna, Polska